Hakkımızda

Sanayi Medya Ajansı, deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkı ile Ar-Ge projeleri başta olmak üzere prodüksiyon, medya, yayıncılık,  yazılım alanlarında en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmaktadır.

Projelerinizi, Greenbox Teknolojisinde veya Yerinizde Yaptığımız Çekimlerle İşinizin Filmini En Kısa ve En Etkili Şekilde Hazırlayarak Yüzbinlerce Müşterinize Etkileyici Biçimde Sunabilmenizi Sağlıyoruz. Dijitalleşen dünyada Sanayi Medya Ajansı olarak kuruluşunuzu dijital dünyaya, reklam tanıtım filmleriyle etkileyici biçimde taşıyoruz. Şirket tanıtım video yapımı ile firma tanıtım videosu yapımı, kurumsal tanıtım filmi yapımı alanlarında reklam ajansı olarak hizmet sağlıyoruz.

Kurumsal tanıtım filmi projelerinizi etkileyici 4K gökyüzü drone kamerasıyla ve drone ehliyetli operatörlerimiz ile görüntülüyoruz. Stüdyolarımızda veya istediğiniz mekânda yapmış olduğumuz profesyonel çekimler ile kurgu, montaj, seslendirme, oyuncu, model, senaryo gibi tüm hizmetleri tek noktada sağlıyoruz. Reklam film ajansları arasında farklılıklarımızdan birisi bünyemizde Cast Ajansımızın da bulunmasıdır.

Sanayi  Medya markası olan Sanayi Medya Cast Ajansımız ile yapımlarımızın sunucu, seslendirmen, oyuncu, model ihtiyaçlarımızı kendi bünyemizde uzman ekibimizle sağlıyoruz. Reklam videosu ve reklam filmi çekim çalışmalarınızı greenbox stüdyo çekimlerimizle renklendiriyoruz. Sunucu, animasyon, çekim, montaj, seslendirme, senaryo yazımı gibi tüm hizmetleri aynı çizgi ve kalitede sunuyoruz.

Reklam ajansı olarak her bütçeye uygun reklam ve tanıtım film yapımını uzman ekip ve profesyonel ekipman parkımızla hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız halinde talebinizle greenbox stüdyolarımızı kullanarak reklam ve tanıtım filmlerinizi de hazırlıyoruz. Hazırlanan tanıtım filmi çekimlerini, fuar, seminer, sosyal medya platformları, internet sayfanız, dijital reklamlar gibi birçok platformda milyonlarca kişiye ve kuruluşa etkili biçimde sunabilmenizi sağlıyoruz. Tanıtım videosu fiyatları, reklam filmi fiyatları konularındaki soru ve projenizi bizlere iletmeniz halinde ücretsiz danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?