Dijital Medya Yönetimi

Sanayi Medya Ajansı Olarak Dijital Medya Yönetimi Hizmetlerimiz

Web Tasarım & Yazılım Çözümleri
Kurumsal web tasarım hizmetini yönetilebilirsiniz. SEO uyumlu, kurumsal tasarım ve tüm ekranlara duyarlı olarak sayısız özellik ile inşa ediyoruz. Talebiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiğimiz yazılımlar ile iş verimliliğinizi artırıyoruz. İş akışınızı daha kolay yönetebilmeniz için imkan sağlıyoruz.
E-Ticaret Çözümleri
Sadece e-ticaret sitesi kurmuyoruz aynı zamanda ürün tanıtımı, video ve ürün fotoğraf çekimi, pazaryeri entegrasyonu da sağlıyoruz.
Google ve Youtube Reklamları
Google, Yandex gibi arama motorlarında ürün ve hizmetlerinizin üst sayfalarda görüntülenebilmesini ve reklamlarınızı tüm sosyal platformlarda yayına alınmasını sağlıyoruz.
Profesyonel SEO Hizmeti
Web sitenizin arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer alması sizlere daha fazla kazanç ve daha fazla müşteri sağlar. Ankara Prodüksiyon ve Reklam Ajansı olarak profesyonel SEO hizmetimiz ile web siteniz için doğru işlemleri yapıyor ve sıralamanızı yükseltiyoruz
Sosyal Medya Yönetimi
Tek noktadan bütün sosyal medya hesaplarınızı yöneterek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca stüdyolarımızda veya yerinizde video ve fotoğraf çekimlerimiz ile oluşturduğumuz etkili reklamlar ile rakiplerinizden daha etkili olabilmenizi sağlıyoruz.
Sosyal Medya Danışmanlığı
-Binlerce kişiye ve seçilen sektörlere reklamlarınızın tasarımını yaparak yayınlıyoruz. Özel günlerinizde mesajlarınızı grafik çalışması yaparak yayınlıyoruz. Dijital Pazarlama Müşterilerinizin fikirleri ve değerlendirmelerini size ulaştırıyoruz. Görüntüleme, inceleme ve analiz raporlarını haftalık veya aylık sizlere rapor olarak sunuyoruz.
Youtube Yönetimi
Youtube‘un son yıllarda hızla yükselen bir platform olması su götürmez bir gerçek. Peki sizin kanalınız nasıl hızla yükselir? Youtube Partner Ajansı olarak aradığınız hizmet tam olarak burada… Profesyonel Youtube hesap yönetimi ve kanal geliştirme hizmetimiz ile hem markaların hem de kişilerin bu platformda etkin bir şekilde var olmasını sağlıyoruz..
Kurumsal Kimlik Çalışması
Pazarlama iletişiminde yeni nesil anlayışları benimseyen markalar, vizyonlarını ve amaçlarını görsel mesajlarla aktarıyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.
Grafik Tasarım Hizmeti
Yaratıcı, güncel tasarımlar Sanayi Medya'da... Kurumsal kimlik, katalog, broşür, logo, özel günleriniz için tasarım yapıyoruz.
Uzaktan Eğitim Yazılım
Online kurslar için geliştirdiğimiz eğitim yazılımları ile sunmuş olduğumuz online eğitimleri, kesintisiz ve sorunsuz sürdürebilmeleri için uzaktan eğitim programlarını en etkili biçimde geliştirmeye devam ediyoruz.
Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?