Projeler

Sanayi Medya Ajansı Olarak Proje Hizmetlerimiz

Sanayi Ödülleri
Endüstri Gazeteciler Derneği’nin ilkini gerçekleştirdiği ‘Sanayi Medya Ödülleri’ sahiplerini buldu. İş, sanayi, bürokrasi ve basın dünyasının önde gelen simaları törende ödüllerin sahibi oldu. İvedik Organize Sanayi Bölgesi ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Başkent Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk,Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural, Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SASAD) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Uğur Coşkun, Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı Ahmet Kaya ve sektörün birçok STK ve özel firma temsilcisi törene katılım sağladı.
Yatırım Danışmanlığı
Yatırım departmanımız, iş dünyasının potansiyelinin yükseltmek amacıyla bütünsel yaklaşım stratejimizle iş birliğimizi sürdürdüğümüz şirketlere gelişim ve geliştirme destek programlarından başlayarak Ar-Ge, Ür-Ge, İnovasyon, Teknoyatırım ile birlikte Tübitak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Ajansları destekleri ile güçlendirmeye devam ediyoruz. İnsan odaklı yaklaşımımızla danışan firmalarımızı kendimizden üstün tutup dürüst, kalite odaklı, titiz çalışmalarımızla onların hedeflerine olan yolculukların süresiz yanlarında oluyoruz. Danışanlarımızın ivmeyle devam eden büyümelerini global dünyada da sürdürmeleri için Uluslararası Ticaret hizmetimizle de doğru pazar hedeflerine yönelmeleri konusunda onlarla birlikte yürüyoruz. Karşılaşacakları hiçbir zorluğun işletme hedeflerine engel olmaması için sizinle birlikte hep bir adım ötedeyiz.
Yayıncılık
Deneyimli yayın ekibimizle, grafik tasarım ve içerik editörlerimiz tarafından hazırlanan dergi, katalog, kitap, broşür, faaliyet raporları ve reklamlarınızı tasarlayıp içeriklerinizi baskı süreci dâhil takip ederek gerekli satış ve dağıtım noktaları ile hedef kitlenize ulaştırmaktayız. Ekibimiz, Ekonomi Gazetesi, Savunma Gazetesi, Dijital Gündem Dergisi, OSB yıllık faaliyet raporları, kurumsal kimlik gibi önemli alanlarda deneyime sahiptir.
Marka Patent Tescili
Markanızın yol arkadaşı, araştırma ve geliştiricisi olarak markanıza değer katıyoruz. Marka tescilinizi yapmakla işe başlıyoruz ve uzun süre dijital dünyada tüm rakiplerinizin önünde olabilmenizi sağlıyoruz.
Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?