Medya Yönetimi

Sanayi Medya Ajansı Olarak Medya Yönetimi Hizmetlerimiz

Medya İlişkileri Yönetimi
Kurumsal iletişiminizin uzun soluklu yolculuğunda Sanayi Medya olarak medya ile aranızdaki iletişimi istikrarlı kılmak için medya stratejinizi oluşturuyor, geleneksel ve dijital medyaya uygun iletişim planlarını, trendleri takip ederek hazırlıyoruz. Ülkemizin en güçlü medya kuruluşları ve en etkin medya mensuplarıyla, Stratejik Medya Yönetimi, Proaktif ve Reaktif Medya Çalışmaları, Basın Toplantıları, Gündem Yönetimi, Sözcü-Lider İletişimi, Basın Lansmanları düzenliyoruz.
Etkinlik Yönetimi
Markanızın doğru ve net tanıtımını yapmak, anlatmak, hedef kitledeki algınızı pekiştirmek için farklı bileşenlerin koordinasyonlarının bir araya geldiği etkinlikten maksimum derecede nasıl fayda üretebiliriz? Sorusunun cevabını arayarak sürece başlıyoruz. Toplantı, lansman, sunum, kutlama gibi pek çok türde etkinliğin kusursuz gerçekleşmesini, öngördüğünüz verim ve yararın daha fazlasını elde etmeyi istediğinizde biz buradayız.
Kriz Yönetimi
Dijital medyanın yoğun kullanımı ve geniş etki alanı nedeniyle aniden krize dönüşebilen sorunların, ilmek ilmek dokunmuş bir kurumsal kimliğe zarar vermesiyle sık karşılaşıyoruz. İşletmenizin bünyesi ve işi dolayısıyla oluşan etkileşim sahası çerçevesinde olası kriz kaynaklarını belirliyor, çeşitli kriz senaryolarına izlenecek tutumu ve bütünsel çözüm önerilerini geliştiriyor, kurumsal kimliğinizi üst düzeyde korumanıza destek veriyoruz.
Kurumsal İletişim Danışmanlığı
Bizim için halkla ilişkiler faaliyeti, markanızı özümseyerek başlayan ve hedef kitlenize yönelik oluşturduğumuz modern, sağlam, güvenli, bütünsel iletişim kurgusu üzerinden geleceğe uzanan bir sanat. Sanatımızı, kurumsal iletişimin bütün bileşenleriyle işletmenizi, markanızı, sizi ve yöneticilerinizi, hedef kitlenin algısında en doğru, en sağlam ve en etkin biçimde konumlandırarak icra ediyoruz.
Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?