Prodüksiyon

Sanayi Medya Ajansı Olarak Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Prodüksiyon Hizmeti
Prodüksiyon hizmeti, bir video içeriğinin konsept geliştirmesinden, çekiminden, kurgusunda, montajından ve post-prodüksiyon işlemlerinden sorumlu olan hizmettir. Prodüksiyon hizmeti, video içeriklerinizi yaratıyoruz.
Reklam ve Tanıtım Filmi
Tanıtım ve reklam filmi projelerinizi profesyonel stüdyolarımızda, iş yeriniz veya fabrikanızda yapacağımız çekimler ile en etkili biçimde sunabilmenizi sağlıyoruz.
Kamu Spotu ve Video Çekimi
Kamu spotu çekim hizmeti, kurumsal olarak önemli bir ihtiyaca karşılık vermektedir. Kamu spotu reklamları veya kurumsal fayda amacıyla çekilecek video içerikleri tanıtımı da kapsayan özelliklere sahiptir. Kamu spotu ile toplumsal fayda amaçlanırken diğer yandan kurumsal bir tanıtım da sağlanacaktır. Bu anlamda imajınızı yükselten bir kamu spotu videosu kurumunuza önemli katkılar sağlayacaktır.
Animasyon Tanıtım Filmi
Bazen çekim yapılması zor olan durumlarda animasyon filmler ile istenilen videolu anlatım sağlanabilir. Animasyon filmi hizmetimiz ile tanıtım gibi amaçlarınıza odaklanabilir, müşterilerinize daha anlamlı reklamlar sunabilirsiniz. Hangi alanda hizmet veriyorsanız, filmle aktarmak istediğiniz her ne ise çekim ihtiyacı olmadan güzel bir şekilde hazırlanabilir. İzleyicileriniz animasyon filmi sayesinde amacınızı yakından tanıma imkanı bulabilir.
Sosyal Medya Videoları
Sosyal medya, reklam verme videoları için en uygun yerlerden biridir. Birçok iletişim kanalının olduğu platformda özel prodüksiyonlar hazırlıyor ve benzersiz bir marka deneyimi sunuyoruz. Bireysel veya kurumsal tanıtım filmleriniz teknik açıdan üst düzey bir ekipman setiyle çekilmektedir. Sosyal medyada tanıtımınızı yaparken teknik gereksinimlerinizi karşılayan bir ekiple çalışmak ister misiniz? O halde hayallerinizi gerçekleştireceğiniz doğru adrestesiniz.
Kurgu Montaj
Fotoğraflarınızın ve videolarınızın kurgu, senaryo, seslendirme, müzik, animasyon çalışmaları ile reklam ve tanıtım filminizi etkileyici biçimde oluşturuyoruz.
Seslendirme, Senaryo ve Metin Yazarlığı
Projelerinizde gerekli olan oyuncu, model, seslendirmen ve sunucu hizmetini Sanayi Medya bünyesinde olan uzmanlarımız ile sunuyoruz. Alanlarında uzman metin yazarlarımız ile web sitelerinizin ve tanıtım filmi projelerinizin metin yazım hizmeti ve senaryosunu usta kalemler ile hazırlıyoruz.
Fotoğraf Çekimi
Ürün fotoğraf çekim hizmetini stüdyolarımızda veya yerinizde farklı fonlar, ürün çekim sandalyesi, paraflash setleri, softbox setleri ile alanlarında uzman fotoğrafçılarımız ile sunuyoruz.
Drone Çekimi
Yukarıdan bakmak, her şeyi daha iyi anlatır. Profesyonel bir gökyüzü kamerası ile anlatmak istediklerinizi en etkili biçimde anlatabilmenizi sağlıyoruz.
Greenbox Reklam Video Çekimi
Greenbox - Fotoğraf - Ses - Eğitim çekim ve kayıt stüdyolarımızda video ve fotoğraf çekim hizmeti sunmaktayız.
Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?