Uzaktan Eğitim Yazılımı

10 yıl boyunca geliştirme sürecini tamamlamış olan Mesleki Yeterlilik Akademisi gibi müşterilerimizle geliştirmiş olduğumuz uzaktan eğitim sistemindeki uzmanlığımız ile online eğitime yönelik yazılım hizmeti veriyoruz. Berk Medya olarak uzman yazılım ekibimizle Ankara’daki yazılım şirketleri arasında en iyi online eğitim yazılım hizmetini sağlamakta iddialıyız. Mesleki Yeterlilik Akademisi, Doktor Ajandası gibi birçok uzaktan eğitim ve e-ticaret yazılımları; Berk Medya’nın geliştirdiği projelerin yalnızca birkaçıdır. Online kurslar için geliştirdiğimiz eğitim yazılımları ile sunmuş olduğumuz online eğitimleri, kesintisiz ve sorunsuz sürdürebilmeleri için uzaktan eğitim programlarını en etkili biçimde geliştirmeye devam ediyoruz. Uzaktan eğitim yazılım hizmetini talebiniz ile; stüdyolarımızda akıllı tahta, greenbox, animasyon gibi seçeneklerle video eğitim içeriklerini geliştirmeye yönelik kapsamlı hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Tüm Ekranlara Uyumlu Tasarım
Responsive kodlama teknolojisiyle telefon, tablet ve bilgisayara uyumlu yazılım teknolojisi geliştiriyoruz.
Domain Adresinize Markanızla Kurulum
Domain adresinize markanızla yazılım sisteminin kurulumu yapılır.
Bulut Hızı
Eğitim sistemi bulut teknolojisi ile çalışır. Bu sayede sistem hızı mevcut sunucu teknolojilerine göre daha hızlı ve etkili performansla hizmet sunar.
Toplu E-mail
Tüm üyelere toplu e-mail gönderimi ile bilgilendirme yapabilme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
Eğitim seti ve Ders Notu Oluşturma
Video eğitim setlerinizi gruplandırabilirsiniz. Setlerinizin içerisine farklı formatlarda ders notları ekleyebilirsiniz.
Dinamik, Yerli Yazılım
10 yılı aşkın süredir geliştirilen esnek yazılım sistemi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.
Eğitmen ve Ortaklık Modulü
Eğitmenler ile gelir ortağı olarak çalışabilmenizi sağlayan eğitmen kazanç sorgulama modülü geliştirilmiştir. Eğitmen, hazırlamış olduğu eğitim setinin veya setlerinin satış rakamlarını sistem üzerinden anlık olarak raporlayabilmektedir. Varsa sistem ortakları da tüm eğitim setlerinin alışveriş tutarlarını, tanımlanan gelir dağılımı oranında raporlayabilmektedir.
Eğitim İçeriği Oluşturma
Video eğitim içeriklerinizi greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta teknolojisi ile yüksek görüntü ve ses kalitesinde oluşturuyoruz. Ayrıca çekim, montaj, animasyon, seslendirme, sunucu, içerik hazırlama, yerinizde stüdyo hizmetleri de sunmaktayız.
Online Alışveriş
Tüm bankalar ve online alışveriş sistemleri ile uyumlu geliştirilen yazılım sistemi ile eğitim setlerinizi alışverişe hemen sunabilirsiniz. Alışveriş raporlarını ise eğitim seti bazında ve farklı tarih aralıklarında filtreleyerek raporlayabilirsiniz.
Güvenli & Güçlü Referans
10 yılı aşkın süredir Berk Medya Mesleki Yeterllik Akademisi sisteminde kullanılan ve geliştirilen yazılım sisteminin en önemli avantajlarından birisi güvenli framework teknolojileriyle geliştirilmiş olmasıdır.
Soru & Cevap
Eğitim setini kullanan kullanıcılar ders içeriklerini hazırlayan uzamana özel soru sorabilir. Uzman, gelen sorunun cevabını sık sorulan sorular bölümünden sadece ilgili kullanıcıya e-mail veya eğitim seti soru & cevap bölümünde yayımlansın seçenekleriyle cevaplayabilmektedir.
Kurumsal Tasarım
Kuruluşunuzun talepleri doğrultusunda eğitim sisteminin ön yüz kurumsal arayüz tasarımını talebinize göre tasarlayarak sunmaktayız. Bu sayede uzaktan eğitim sisteminizi aynı zamanda kurumsal internet siteniz olarak da kullanabilme imkanına sahipsiniz.
Yönetici ve Kullanıcı Raporlama Sistemi
Yöneticiler, eğitim alan kullanıcıların çalışmalarını anlık olarak kullanıcı bazında takip edebilirsiniz ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca yöneticiler kullanıcıların aldığı eğitim setlerini bölüm bazında da raporlayabilmektedir. Kullanıcılar ise kendilerine tanımlanan eğitim seti çalışmalarını % ve grafiksel olarak raporlayabilmektedir.
Kurumsal ve Bireysel Hizmet Sunumu
Kurumsal ve bireysel eğitim satışı yapabilirsiniz. Örneğin x kuruluşu tek üyelik ile 10 adet farklı eğitim seti satın alımı yapabilir, her bir eğitim setinin şifresini kullanıcılarına ayrı ayrı sunar. Her bir kullanıcının çalışmalarını yönetici ayrı ayrı kullanıcı bazında takibini yaparak raporlayabilir. Bireysel kullanıcılar ise eğitim çalışmalarını bireysel yönetim sayfalarında raporlayabilmektedir.
Birden Fazla Dil ile Eğitim Seti Oluşturma
Çoklu dil yazılım modülü sayesinde aynı link üzerindeki eğitim setinizi birden fazla dil seçeneği ile oluşturabilirsiniz.
Eğitim Kullanım Süresi Tanımlama
Eğitim setlerinize kullanım tarih aralığı ve izleme süresi tanımlayabilirsiniz. Tarih ve izleme süresi dolan lisansların tekrar satın alınması gerekir. Bu şekilde lisansları birden fazla kişinin kullanımının önüne geçilmiş olur.
E-Fatura
Eğitim seti alışverişlerinden doğan e-fatura anında, paraşüt muhasebe yazılım sistemi ile entegre çalışarak oluşturulur. Oluşturulan e-fatura kullanıcılara yönetim paneli üzerinden online olarak sunulur, muhasebe yazılımına eş zamanlı işlenirken eğitmen - ortak - yetkili carilerinede anında işlenir.
Raporlama - Sertifikalandırma
Yöneticiler eğitim alan kullanıcıların eğitim çalışmalarını uzaktan eğitim sistemi üzerinden anlık olarak raporlayabillir, Eğitimini tamamlayan kullanıcıya, markanız ile eğitim seti bazında tanımlanan sertika online oluşurularak sistem tarafından kullanıcılara kullanıcı yönetim paneli üzerinden sunulur.
Fatura Entegrasyonu
Sistem üzerinde yapılan tüm alışverişlerin e-faturaları anlık olarak paraşüt muhasebe yazılım entegrasyonu ile oluşturulur, kullanıcılara yönetim paneli üzerinden anında sunulur.
Haber & Duyuru
Duyuru ve haberlerinizi gelişmiş yönetim paneli üzerinden yayımlayabilirsiniz. Ayrıca haber ve duyurularınızı planlayarak ilgili tarihte sistemin yayımlamasını ayarlayabilirsiniz.
SEO
Gelişmiş uzaktan eğitim yazılım sistemi tüm arama motorları ile uyumlu çalışır. Sistemin tüm bilgileri arama motorlarına işlenir. 150'den fazla rapor sunulur. SEO uyumlu kodlama teknolojisi ile hizmet sunulur.
Kampanya - İndirim Modulü
Tüm eğitim setlerine veya tanımladığınız eğitim setlerine özel indirim ve kampanyalar oluşturabilirsiniz. İndirim sayısı, indirim oranı ve indirim son günü, satış rakamına göre indirim gibi birçok seçenek ile süreci yönetebilirsiniz.
Görüşme başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?